Thalgo SUKCES ROKU 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza wiodąca profesjonalna marka wykorzystywana do zabiegów kosmetologii pielęgnacyjnej THALGO otrzymała statuetkę SUKCES ROKU 2019.

Nagrodę odebrała Pani Prezes ThalgoPoland Urszula Patrzała. To wyróżnienie znakomicie podkreśla sukces 25 – lecia marki Thalgo na polskim rynku. Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 30 marca w luksusowym hotelu Pałac i Folwark Łochów. To już IX edycja wydarzenia „Osobowości i Sukcesy Roku 2019”. Galę zaszczycili m.in.: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz wielcy artyści Krzysztof Zanussi, Olga Bończyk, Izabela Trojanowska, Ryszard Rembiszewski, Piotr Rubik, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Buczkowski, Tomasz Zubilewicz, Piotr Gąsowski.

Marka THALGO to niekwestionowany lider SPA i Thalassoterapii nieprzerwanie od ponad 50 lat na świecie i od ponad 25 lat w Polsce. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny. Technologie zapewniają biopowinowactwo komórkowe składników aktywnych z komórkami skóry.

W bogatym portfolio zabiegowym Thalgo zapewnia najwyższych standardów normy bezpieczeństwa i jakość produktów, także do pielęgnacji domowej. Zapraszamy do unikalnej sztuki profesjonalnej pielęgnacji piękna inspirowanej pięcioma oceanami.

Thalgo SUKCES ROKU 2019

Dlaczego ochrona skóry przed promieniowaniem słonecznym jest tak ważna dla jej wyglądu i zdrowia?

Dlaczego ochrona skóry przed promieniowaniem słonecznym jest tak ważna dla jej wyglądu i zdrowia? ...
Czytaj Dalej

Thalgo SUKCES ROKU 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza wiodąca profesjonalna marka wykorzystywana do zabiegów kosmetologii pielęgnacyjnej ...
Czytaj Dalej

Mesoestetic Perły Dermatologii Estetycznej 2018

Mamy przyjemność ogłosić, że w tegorocznej edycji konkursu  Perły Dermatologii Estetycznej 2018  zostały zgłoszone i ...
Czytaj Dalej

Jak skutecznie zapobiegać starzeniu skóry?

Odwodnienie i suchość skóry są jednym z kluczowych problemów skóry po 35 r.ż. Suchość skóry ...
Czytaj Dalej
Loading...
Przewiń do góry