Mesoestetic Perły Dermatologii Estetycznej 2018

Mamy przyjemność ogłosić, że w tegorocznej edycji konkursu  Perły Dermatologii Estetycznej 2018  zostały zgłoszone i wyróżnione aż dwa produkty marki  Mesoestetic naszej wiodącej marki peelingów medycznych.

  • w kategorii Nowość roku 2018: Mesoestetic AOX Ferulic Serum ochronno-antyoksydacyjne:

Serum AOX Ferulic to najnowsze serum o działaniu antyoksydacyjnym i ochronnym stworzone przez hiszpańskie Laboratorium Mesoestetic. Dzięki synergicznemu działaniu trzech unikalnych składników aktywnych (15% witamina C, 1,5% Protech-cell complex, 0,5% kwas ferulowy) serum zapewnia silne działanie antyoksydacyjne i anti-aging. Ponadto preparat chroni fibroblasty przed uszkodzeniami spowodowanymi np. promieniowaniem UV, a także uzupełnia lipidy obecne w naskórku wzmacniając barierę ochronną skóry.

  • w kategorii Ochrona przeciwsłoneczna: Mesoestetic Mesoprotech Melan 130+ Pigment control:

Dzięki zawartości filtrów fizycznych, chemicznych i biologicznych Melan 130+ gwarantuje najwyższą ochronę przeciwsłoneczną (UVB 131 i UVA 67). Wyjątkowa konsystencja fluidu szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów, a zawartość pigmentu o naturalnym odcieniu kamufluje niedoskonałości i wyrównuje koloryt skóry, nadając jej naturalny wygląd bez efektu maski.

Perły Dermatologii Estetycznej to nagroda  Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych , wyróżniająca najlepsze kosmetyki i produkty medycyny estetycznej i będąca wyznacznikiem najwyższej jakości i skuteczności.

Mesoestetic Melan 130+ pigment control to jeden z sześciu produktów w nowej gamie przeciwsłonecznej zalecanej jako codzienna pielęgnacja w okresie letnim oraz po zabiegach kosmetologicznych z zastosowanie peelingów chemicznych lub mezoterapii bądź jako zalecana pielęgnacja dla skór z predyspozycją do przebarwień.
Jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu wysokiej jakości produkty, które cieszą się tak dużym uznaniem i zaufaniem wielu lekarzy i specjalistów.

URGO to wiodąca francuska grupa działająca od 1880 r. w sektorze ochrony zdrowia. Obecnie składa się z trzech filarów: Urgo Medical specjalizującego się w leczeniu ran i uszkodzonych tkanek z wykorzystaniem zaawansowanych środków opatrunkowych i opasek uciskowych, Urgo Consumer Healthcare dedykowanego produktom do samodzielnej ochrony zdrowia, i UrgoTech startupu Grupy URGO pracującego nad przełomowymi innowacjami w sektorze ochrony zdrowia w takich obszarach jak biofeedback, zaburzenia poznawcze czy fobie. W Polsce, firma  URGOPolfaŁódź  ma również trzy filary, w tym  Urgo Aesthetics .

Urgo Aesthetics odpowiada za dystrybucję najlepszych światowych marek medycyny estetycznej oferując produkty, które łączą w sobie innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z przyjemnością i łatwością stosowania. W starannie dobranym portfolio znajdują się tak znane marki jak  Mesoestetic Merz AestheticsExuviance NeoStrata Retix.C  i  Super Diet , które wykorzystywane są w naszych zabiegach z zastosowaniem peelingów chemicznych.

Mesoestetic Perły Dermatologii Estetycznej 2018

Dlaczego ochrona skóry przed promieniowaniem słonecznym jest tak ważna dla jej wyglądu i zdrowia?

Dlaczego ochrona skóry przed promieniowaniem słonecznym jest tak ważna dla jej wyglądu i zdrowia? ...
Czytaj Dalej

Thalgo SUKCES ROKU 2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza wiodąca profesjonalna marka wykorzystywana do zabiegów kosmetologii pielęgnacyjnej ...
Czytaj Dalej

Mesoestetic Perły Dermatologii Estetycznej 2018

Mamy przyjemność ogłosić, że w tegorocznej edycji konkursu  Perły Dermatologii Estetycznej 2018  zostały zgłoszone i ...
Czytaj Dalej

Jak skutecznie zapobiegać starzeniu skóry?

Odwodnienie i suchość skóry są jednym z kluczowych problemów skóry po 35 r.ż. Suchość skóry ...
Czytaj Dalej
Loading...
Przewiń do góry