Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta - konsultacja

Serdecznie dziękuję Pani/ Panu za zaufanie i chęć skorzystania z usług mojego Gabinetu.

Wysoka jakość świadczonych usług, standard ich bezpieczeństwa oraz Pani/ Pana komfort są dla mnie priorytetem. Gabinet od ponad 11 lat współpracuje z oficjalnym przedstawicielem francuskiej koncernu kosmetycznego Thalgo (nasze produkty posiadają hologram autentyczności) oraz z przedstawicielem w obszarze medycyny i kosmetologii anti-aging hiszpańskiego koncernu farmaceutycznego Pharma Group  – Mesoestetic.

Jako kosmetolog podchodzę holistycznie do profesjonalnej pielęgnacji i zapobiegania problemom skóry oraz w obrębie stóp i paznokci. Wykorzystuję wiedzę i posiadane kompetencje z zakresu kosmetologii opartej na podstawach naukowych, profilaktyki zdrowotnej, dermatologii, chemii kosmetycznej i innych nauk medycznych. 
Specjalizuję się w spersonalizowanych programach anti-aging już na etapie profilaktyki, jakkolwiek obszar mojej praktyki to zabiegi kosmetologii estetycznej, pielęgnacyjnej i leczniczej (trądzik, problemy skórne twarzy, w obrębie stóp i paznokci)  Każdy zabieg jest dokładnie zaplanowany pod potrzeby i wskazania dla osoby klienta/ pacjenta.

Pierwsza wizyta – konsultacja poświęcona jest poznaniu stanu, kondycji i indywidualnych, w tym zdrowotnych Pani/ Pana uwarunkowań. Styl życia / pracy mają często kluczowy wpływ na problemy lub kondycję skóry. Podane informacje będą miały znaczenie w doborze optymalnej dla Pani/ Pana terapii lub programu pielęgnacyjnego. 

Jak wygląda rezerwacja wizyty on line?
Po otrzymaniu wiadomości, iż jest Pani/ Pan zainteresowana/-y określonym zabiegiem, otrzyma Pani/ Pan zwrotnego emaila z informacją o potwierdzeniu terminu wizyty. Rezerwując wizytę klient składa oświadczenie o zapoznaniu się i akceptuje zapisy Polityki Prywatności oraz Regulaminu. 
Przy rezerwacji wizyty wymagana jest przedpłata (zadatek) 50 % wartości usługi płatna na podane konto, która zostanie odliczona przy zrealizowanej usłudze. Przed zabiegiem może być Pani / Pan poproszona o udzielenie niezbędnych informacji związanych ze wskazaniami danego zabiegu lecz nie jest to tożsame z konsultacją. W tym celu, proszę o wypełnienie i odesłanie odpowiedzi krótkiej ankiety w formie załącznika (może być skan lub wykonane wyraźne zdjęcie)  na adres email: kontakt@gabinet-podoestetica.pl Następnie otrzyma Pani/ Pan wiadomość zwrotną potwierdzającą rezerwację terminu.

Serdecznie zapraszam do mojego Gabinetu,

Weronika Eysymont
Kosmetolog

Przewiń do góry