Peelingi chemiczne

PEELINGI CHEMICZNE

skuteczne programy terapeutyczne & anti-aging

Komponując ofertę zabiegową, zadbaliśmy, by zabiegi były skuteczne, bezpieczne dla różnych typów skóry, z minimalnym okresem rekonwalescencji oraz dobrane do specyfiki problemu lub pożądanego celu.

W ofercie znajdują się peelingi o najwyższych standardach bezpieczeństwa z certyfikatem zarejestrowanego wyrobu medycznego CE klasy I. Specjalista Kosmetolog po dokładnym wywiadzie, podczas którego uzyskuje niezbędne informacje o uwarunkowaniach zdrowotnych, historii zabiegów, stylu życia i potrzeb osoby klienta, dobiera optymalne rozwiązanie do problemu skórnego,: moc, głębokość, zakres działania danego peelingu oraz inne składowe bezpiecznego i skutecznego zabiegu.
Wieloletnie doświadczenie w procedurach peelingami kosmetologa Weroniki Eysymont gwarantuje uzyskanie optymalnych rezultatów estetycznych i terapeutycznych, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa, jakości i komfortu zabiegu do ceny profesjonalnej usługi. 
Dobieram spersonalizowane, dedykowane indywidualnym potrzebom i celom terapie łączone stanowią bazę zabiegów anti-aging, odmładzających wygląd i kondycję skóry oraz leczniczych w określonych problemach skóry.

PEELINGI CHEMICZNE

Informacje i wskazania

Peelingi chemiczne to aktywne związki gwarantujące skuteczną eksfoliację najwyższej jakości. Peelingi wykorzystywane w moim Gabinecie, ze względu na głębokość działają w obrębie naskórka i do wierzchnich warstw skóry właściwej. Stanowią idealne rozwiązanie wielu problemów skóry twarzy i ciała bez długiego okresu rekonwalescencji i minimalnym ryzykiem powikłań. Histologiczny efekt działania alfa-hydroksykwasów opiera się na ścieńczeniu warstwy rogowej, wzroście grubości naskórka (w wyniku fotostarzenia następuje m.in. ścieńczenie warstwy rogowej, co przyczynia się do powstania skóry cienkiej i powstawania zmarszczek), pogrubieniu skóry właściwej w połączeniu z produkcją glikozoaminoglikanów i kolagenu oraz poprawie dyspersji (rozkład i przemiany) melaniny w skórze. Chemiczna eksfoliacja przyspiesza procesy przemiany komórkowej, a tym samym poprawia mniej wydolną strukturę i wygląd skóry. Ze względu na głębokość działania peelingi chemiczne dzieli się na: bardzo powierzchowne, powierzchowne, średniogłębokie oraz głębokie. W kosmetologii oraz w naszym Gabinecie stosujemy się peelingi włącznie do średniogłębokich – uzyskując intensywną stymulację i odnowę skóry oraz działanie anti-ageing.
W Gabinecie wykorzystywane są peelingi najwyższych standardów – z grupy peelingów soft – linie Acid Peeling hiszpańskiej kosmetologicznej firmy Purlés, medyczne peelingi mesopeel® laboratorium Mesoestetic® oraz Neostrata.
Skoncentrowana siła wysokich stężeń, unikalnego składu oraz niskiego pH czyni Acid Peels doskonałym narzędziem profesjonalnej pielęgnacji przy mniej natężonych zmianach niedoskonałości oraz problemach estetycznych skóry. Starannie wybrane peelingi zapewnią odnowę, głębokie nawilżenie i regenerację skóry dojrzałej, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery poszarzałej lub z przebarwieniami oraz normalizację, a także zmniejszenie niedoskonałości i blizn na skórze trądzikowej tłustej lub jako terapia wspomagająca przy redukcji świeżych rozstępów. Ilość zabiegów i serii oraz częstotliwość dostosowane są indywidualnie do stanu potrzeb skóry, w różnym wieku. 

Dla kogo i wskazania

Peelingi chemiczne przeznaczone są dla niemal każdego typu skóry i w każdym wieku. Peelingi chemiczne to skuteczne pogramy anti-ageing spowodowanym ekspozycją na słońce (fotostarzenie – zmarszczki, utrata elastyczności, odwodnienie)

 • cienkie zmarszczki i zmarszczki mimiczne
 • plamy pigmentacyjne (przebarwienia starcze, melasma, plany soczewicowate, piegi)
 • zmiany skórne (trądzik, keratoza, suchość)
 • wiotkość, rozstępy, blizny, rozszerzone pory

Rezultaty

 • skuteczne działanie anti-aging
 • redukcja oznak fotostarzenia
 • przywrócenie zdrowego blasku, poziomu nawilżenia, gładkości
 • redukcja niedoskonałości skóry, trądziku, blizn, przebarwień

CHEMICZNY PEELING - przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

Pozwala ustalić stan skóry pacjentki wraz z jej dokumentacją i ustalić wskazania, ilość, częstotliwość oraz przebieg zalecanych zabiegów.

Przygotowanie zabiegu

Przed zabiegiem wykonany jest dokładny demakijaż oraz przygotowanie skóry odpowiednią procedurą. 

Część aktywna zabiegu

Aplikacja aktywnego peelingu, neutralizacja oraz opcjonalnie – odżywczo-łagodząca ampułka/ zabieg wraz z dobranymi preparatami pielęgnacyjnymi. 

Kontynuacja pozabiegowa

Omówiona jest prawidłowa pielęgnacja pozabiegowa oraz codzienna w celu osiągnięcia pożądanego efektu.

 • Wg wskazań – 1 seria 4-8 zabiegów 1 raz 7-14 / 28 dni
 • Profilaktycznie, podtrzymująco efekty 1 raz co 4 tygodnie
 • Po lecie, po zimie jako rewitalizacja skóry 3-4 zabiegi co 14-28 dni

Ustalane są podczas konsultacji kosmetologicznej przed wyborem zabiegu

 • uczulenie na składniki zawarte w preparatach
 • mikrourazy, stany zapalne skóry
 • choroby wirusowe, grzybicze, bakteryjne, nowotworowe
 • skłonność do keloidów
 • intensywne opalanie
 • względnie ciąża, okres karmienia
 • ustalenie z Pacjentem realnych celów

Profesjonalne, skuteczne, zaawansowane i indywidualnie dobrane programy terapeutyczne i anti-ageing przy minimalnym okresie rekonwalescencji. Korzystna cena w stosunku do jakości i efektów.

efekt często widoczny już po pierwszym zabiegu

długotrwałe działanie

nieinwazyjne terapie i odmładzanie skóry

Przewiń do góry