O mnie

Weronika Eysymont

Kosmetolog

Kosmetolog z zamiłowania i wykształcenia. Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku kosmetologia.
Od  20 lat rozwija praktykę zawodową w branży health & beauty, początkowo w Warszawie, a od ponad 18 lat prowadzi Gabinet kosmetologii w Szczecinie. Nieustannie pogłębia wiedzę i podnosi kwalifikacje na specjalistycznych kursach. Współpracowała m.in. z kliniką chirurgii plastycznej wykonując masaż leczniczy po zabiegach dla kobiet: liposukcji i implantach. 
Od ponad 12 lat zainteresowania zawodowe rozwija w kosmetologii leczniczej i antystarzeniowej w nurcie smart aging łącząc w swojej pracy osiągnięcia nowoczesnej biotechnologicznie kosmetologii, nieinwazyjne metody biostymulacji i rewitalizacji skóry z naturalnymi metodami manualnymi. 

W Gabinecie docenia rozmowę, dzięki czemu uzyskuje zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klienta, mogąc mu zapewnić bezpieczeństwo i pewność,  co do proponowanych rozwiązań.

Kameralne atmosfera Gabinetu zapewnia pełną koncentrację na osobie Klienta, a przebieg zabiegów przywraca harmonię i równowagę piękna, ciała i ducha. 

Nasze wartości

holistyczne podejście do piękna

bezpieczeństwo i zdrowie jako wartość nadrzędna

indywidualne podejście i spersonalizowane zabiegi

nieustanny rozwój i nauka

Przewiń do góry