O mnie

Weronika Eysymont

W Gabinecie łączy holistyczne podejście do piękna dzięki osiągnięciom nowoczesnej kosmetologii w harmonii ze zdrowiem. Od ponad 18 lat prowadzi własną praktykę i Gabinet kosmetologii w Szczecinie.
Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku kosmetologia. Nieustannie pogłębia wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach i szkoleniach.  Współpracowała z kliniką chirurgii plastycznej wykonując masaż leczniczy po zabiegach dla kobiet: liposukcji i implantach. Posiada zmysł estetyczny, który wykorzystywała pracując przez wiele lat jako makijażystka. 
Od ponad 10 lat zainteresowania zawodowe rozwija w kosmetologii leczniczej i antystarzeniowej w nurcie smart – aging łączące interdyscyplinarne podejście oparte na naturalnej, nieinwazyjnej biostymulacji i rewitalizacji skóry.

W Gabinecie docenia rozmowę, dzięki czemu zrozumienie potrzeb i oczekiwań Klienta, dzięki czemu zyskuje on bezpieczeństwo i pewność  przed wykonaniem odpowiedniego zabiegu. Kameralne otoczenie Gabinetu zapewnia wyhamowanie od codziennego tempa życia i przywraca harmonię i równowagę. 

“Moją misją zawodową jest wspierać kobiety w świadomej pielęgnacji ich osobistego piękna w harmonii ze zdrowiem na każdym etapie jej życia”.

Nasze wartości

holistyczne podejście do piękna

bezpieczeństwo i zdrowie jako wartość nadrzędna

indywidualne podejście i spersonalizowane zabiegi

nieustanny rozwój i nauka

Przewiń do góry